Noc 1001 Baśni – VII odsłona

Hol kolumnowy po raz kolejny wypełni magia opowieści i stwory rodem z baśni. Tym razem w grudniu, w miesiącu przepełnionym opowieściami pełnymi nadziei. W baśniach obcięte włosy i kończyny odrastają, zamienieni w kamień i zmarli ożywają, a dobro i piękno góruje nad złem.

Choć w baśniach i zło nad dobrem potrafi zwyciężyć dopilnyjemy, by złotówki z Waszego skarbca przekuły się na dobro. Dlatego zakochanych w opowieściach, zaciekawionych, albo tych, którzy chcieliby zrobić coś dla innych zachęcamy do wspólnego słuchania i opowiadania.

O 19:00 hol kolumnowy rozświetli kandelabr, a oczy dzieci i dorosłych rozpalą się blaskiem opowieści. Kiedy oczy najmłodszych słuchaczy zaczną się lepić do snu o 21:00 Noc 1001 Baśni rozżarzy się słowami dającymi życie lub przynoszącymi śmierć, więc lepiej by jedynie dorośli tych słów słuchali.

Nim świece wypalą się doszczętnie i hol kolumnowy pokryje się mrokiem tak długo trwać będzie Noc 1001 Baśni, dlatego zachęcamy do zabrania ze sobą kompanów do słuchania opowieści, kocy, śpiworów, przekąsek i napojów, a nawet pluszowego misia!

Niech się baśni!

Bilety wstępu do zakupienia w dniu wydarzenia od 18:00 w holu kolumnowym.

Wydarzenie charytatywne. Bilet: 10 zł

 

noc-1001-basni-grudzien